Dane kontaktowe

 

 

Inżynieria Rzeszów S.A.

ul. Podkarpacka 59a, 35-082 Rzeszów 

 

 


 

Inżynieria Rzeszów

Sekretariat

tel.: (17) 861-50-00

fax: (17) 861-50-21

tel.: kom. 663-995-030

biuro@inzynieria.rzeszow.pl


  

Inżynieria Rzeszów - Oddział Warszawa

tel.: (22) 523-40-80

fax.: (22) 523-40-86

Dariusz Szkaradek - dyrektor

dszkaradek@inzynieria.rzeszow.pl


 

Inżynieria Rzeszów - Oddział Robót Specjalistycznych

tel.: (17) 864-18-36

tel. kom. 663-995-058

Marek Lusio Dyrektor

mlusio@inzynieria.rzeszow.pl

 


 

Dział Księgowości

tel.: (17) 861-50-46 

fax.: (17) 861-50-41

ksiegowosc@inzynieria.rzeszow.pl


 

BHP

tel. (17) 864-18-32

tel. kom.: 663-995-059

Jacek Chmiel - specjalista ds. BHP

jchmiel@inzynieria.rzeszow.pl


 

Dział Ofertowania

tel.: (17) 861-50-30

fax: (17) 861-50-29

tel. kom.: +48 663 992 019

 
Mariusz Bochenek- Kierownik

mbochenek@inzynieria.rzeszow.pl


  

Dział Zaopatrzenia Logistyki

i Magazynu

tel.: (17) 864-18-28

fax: (17) 864-18-20

 

Sławomir Nowotnik - Kierownik

snowotnik@inzynieria.rzeszow.pl 


 

Dział Umów

tel.: (17) 861-50-76

fax: (17) 861-50-29

 

Jan Kowalczyk - Kierownik

jkowalczyk@inzynieria.rzeszow.pl


  

Dział Kadr

tel.: (17) 861-50-42, 43

fax.: (17) 861-50-41

 

Wiesława Kucab - Kierownik

wkucab@inzynieria.rzeszow.pl


 

Steel Complex Sp z o.o

tel. +48 17 857 07 01

kom. 663 995 036

 

Roman Gruszka Prezes Zarządu

rgruszka@sc.rzeszow.pl

rgruszka@inzynieria.rzeszow.pl

 


 

Dział Sprzętu i Transportu

tel.: (17) 864-18-26

 

Wiesław Cender - Dyspozytor Transportu

wcender@inzynieria.rzeszow.pl


 

Dział Controllingu i Informatyki

tel.: (17) 861-50-19

fax: (17) 861-50-10

Przemysław Kot - Kierownik

pkot@inzynieria.rzeszow.pl

 


 

Aleksander Potoczek - Administrator sieci

apotoczek@inzynieria.rzeszow.pl

tel. +48 663 995 069

 


 

  

PODSTAWOWE DANE FINANSOWE:

 

Kapitał zakładowy: 1 230 000 PLN

NIP: 813-03-33-974

REGON: 008184880

Sąd Rejonowy w Rzeszowie,

XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

KRS: 0000375289

RACHUNEK BANKOWY: 

PKO S.A. Nr: 37 124047641111 000048661890


Inżynieria Rzeszów S.A. ul. Podkarpacka 59a, 35-082 Rzeszów